pondelok 7. decembra 2015

Na vianočné nákupy

Na poriadne nákupy treba poriadne tašky! Tá moja plátená sa rozpadá. Tak prišiel čas na šitie skladacej nákupky, ktorú Bellet uverejnila v Maríne 11/2011. Dobrá doba odozvy :D Pravda je, že vždy som nejaké plátené tašky mala, tak som neriešila. A teraz ľutujem - tašky od Bellet  sú úžasné, veľké a už sa teším do obchodu !


Nákupky sú hneď dve, jedna poteší blízku dušu vo vianočnom darčeku :)

Látkykolekcia Le Bouquet Francais od French General, Moda Fabrics
Rozmer: výška 45cm x šírka 47cm, zložená 14x18cmEšte trošku "cukrového" tvorenia :)A nakoniec pre pošteklenie chuťových pohárikov :) Len dúfam, že tieto už do Vianoc vydržia ;)


Krásny večer a ďakujem za návštevu ♥
                                                                                 Marta

6 komentárov:

 1. Marti, taky tuhle nákupku stále nosím, je moc faj. Vnukla jsi mi nápad na dárek pro snachu :-) z těch krásných látek jsou úžasné. Perníčky bráním vlastním tělem, abych nemusela znovu péct, ale jde to těžko :-) Krásné dny Ti přeji ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jeeej sme na rovnakej vlne Martuška dnes som podobne šila aj ja, pre seba, ale aj na darčeky :-) Podarili sa ti sú fajn latka im veľmi sekne.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dievčatá ďakujem - nákupka otestovaná a je SUPER! Som spokojná :)... a budem najspokojnejšia, keď ešte aj perníčky vydržia do Vianoc - súhlas Hani !!!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To je zase krásy, a nejen od stroje! Perníčky, taštičky a ta krajka - no nemám slov!
  Moc zdravím, Helena

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tasky vyzeraju velmi dobre, taky darcek urcite potesi. A anjelik je uplne super!! Si sikulka :-)
  Branenie medovnickov vlastnym telom- to poznam a drzim palce, aby sa Ti to podarilo.
  alaba

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ďakujem!!! ♥ Medovníčky stále bránim, čo je dobrá správa - ešte mám čo brániť :) Ale zas dokonalá nie som - trochu z nich ubudlo ;)

  OdpovedaťOdstrániť