piatok 19. januára 2018

Peňaženky z rímskej vily

Tieto kúsky som nedoniesla z Talianska zo žiadnej skutočnej rímskej vily, ale je za ne zodpovedná nádherná látka Villa Romana od Robert Kaufman Fabrics.


Najprv som vyskúšala rámčekovú peňaženku pre seba, keďže tá moja sa po roku a pol každodenného používania už ošúchala. Rámček čakal v skrini, strih som si urobila sama.


Látky: hlavná látka z kolekcie Villa Romana od Robert Kaufman Fabrics, doplnková látka z kolekcie Beads od Free Spirit pre Westminster Fibers
Rozmer: 19x11cmJe krásna, ale obrovská. Zaberá polovicu tašky a pri platení mám pocit, že sa hrabem vo veľkej knihe ... nebude to môj obľúbený strih, znosím a teším sa na svoju ďalšiu - malú dámsku, čo dokonale padne do ruky :)

To isté usúdila Gabika a vybrala si klasiku ...


Látky: hlavná látka z kolekcie Villa Romana od Robert Kaufman Fabrics, doplnková látka z kolekcie Latte z kolekcie Toscana od Northcott Fabrics
Rozmer: 15,5x10cmTak, a môžeme platiť :)
                                        Marta

4 komentáre:

 1. Chi do Itálie, chci do Říma, chci lehce našlapovat na nějakou podobnou mozaiku...
  No nic, výlet teď určitě nebude, tak se jdu ještě pokochat tvou nádhernou prací!
  Marti, měj hezký víkend, Helena

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Marti, opäť si mi zasadila chrobáka do hlavy. Na peňaženky sa chystám dĺĺĺho. Už bola dáka aj nastrihaná... Tvoje kúsky sú prekrásne. Látka, spracovanie. Radosť plniť peniazmi.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ako vždy, cela ty...perfektne latky a šitie profika. Pozdravujem Marti 😀

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dievčatá ďakujem, vy hladíte slovami ♥

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...